Miért kéri Kapitány István, hogy ne légkondizzunk a kora esti órákban?
A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak akkor sem drága az áram, ha csúcsidőben fogyaszt. Ám az ország áramrendszerét egyensúlyban tartó Mavirnak sokat segít az, aki a miniszter kérését megfogadja.
- Hirdetés -
