Miért kéri Kapitány István, hogy ne légkondizzunk a kora esti órákban?

A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak akkor sem drága az áram, ha csúcsidőben fogyaszt. Ám az ország áramrendszerét egyensúlyban tartó Mavirnak sokat segít az, aki a miniszter kérését megfogadja.

Miért kéri Kapitány István, hogy ne légkondizzunk a kora esti órákban?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!