A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak akkor sem drága az áram, ha csúcsidőben fogyaszt. Ám az ország áramrendszerét egyensúlyban tartó Mavirnak sokat segít az, aki a miniszter kérését megfogadja.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex