Kapitány István azt kéri, hogy 18 és 21 óra között vegyük vissza a klíma használatát
A hőségben sokan automatikusan a klímához nyúlnak, most azonban nem mindegy, mikor és hogyan használjuk. Kapitány István szerint néhány apró döntés is sokat számíthat az esti órákban.
- Hirdetés -
