Kapitány István azt kéri, hogy 18 és 21 óra között vegyük vissza a klíma használatát

A hőségben sokan automatikusan a klímához nyúlnak, most azonban nem mindegy, mikor és hogyan használjuk. Kapitány István szerint néhány apró döntés is sokat számíthat az esti órákban.

Kapitány István azt kéri, hogy 18 és 21 óra között vegyük vissza a klíma használatát

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!