48 óra alatt megduplázódott a klímahasználat

Június 19-től mindössze 48 óra alatt megduplázódott a hűtési üzemmódot használó otthonok aránya a Daikin klímákat és hőszivattyúkat vezérlő Onecta alkalmazás anonim, országos használati adatai szerint.

48 óra alatt megduplázódott a klímahasználat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ProfitLine

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!