Deathcore-os új dallal jelentkezett a Bring Me The Horizon: 'Dehumanized'
A Bring Me The Horizon nemrég újra felvette húsz évvel ezelőtt megjelent debütáló albumát, a Count Your Blessings-t és könnyen lehet, hogy ez adta az ihletet Oli Sykes-éknak a Dehumanized című új dalhoz, amelyben a csapat kezdeti időszakára jellemző deathcore-os stílusjegyek köszönnek vissza. Támogass minket a Donably-n
- Hirdetés -
