Három ajánlat közül választhatja ki a Videoton FC Fehérvár új tulajdonosát a székesfehérvári közgyűlés, a végső döntés pedig várhatóan a jövő heti ülésen születhet meg – jelentette be Cser-Palkovics András polgármester a klub szurkolói ankétját követően.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci