Kozma Éva: egy város nem attól lesz sikeres, hogy hány ipari csarnok épül a határában

Kozma Éva, a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület (MIAKÖ) elnöke is felszólalt a debreceni közgyűlés csütörtöki ülésén. Rámutatott, a Semcorp működésének felfüggesztése ismét azt mutatja, hogy a civilek korábbi aggályai nem voltak alaptalanok. Kozma Éva szerint Debrecent újabb súlyos figyelmeztetés érte, miután a hatóság környezetvédelmi hiányosságok miatt felfüggesztette egy üzem működését. – Évek óta azt […]

Kozma Éva: egy város nem attól lesz sikeres, hogy hány ipari csarnok épül a határában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!