A Szent Péter-bazilikában bemutatott misével kezdődött meg péntek reggel a bíborosok tanácskozását fedő konzisztórium, amelyet XIV. Leó pápa az idén második alkalommal hívott össze. Leó pápa reggel fél nyolctól mutatja be a konzisztórium nyitómiséjét, majd a VI. Pálról elnevezett teremben beszédet intéz a Vatikánba érkezett bíborosokhoz. A tavaly májusban megválasztott egyházfő idén januárban hívta először … Erdő Péter nem, de Német László belgrádi érsek részt vesz a bíborosok vatikáni tanácskozásán
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → vasarnap.hu