Rekordmeleg jön Szlovákiába: 35 fokos csúcsok
Szlovákia legnagyobb részén pénteken első- és másodfokú figyelmeztetéseket adtak ki a magas hőmérséklet miatt. Déltől estig maradnak érvényben. Erről honlapján tájékoztatott a Szlovák Hidrometeorológiai Intézet (SHMÚ). Másodfokú figyelmeztetés…
- Hirdetés -
