Nyakunkon a hőhullám, a hőkupola, a narancssárga figyelmeztetések a kánikula miatt és érvényben van a vörös kód is. Egyszóval: igazi nyár van, ilyenkor pedig kell valami, ami hűsít. Hoztunk egy ajánlatot a Lidl fagyasztóládájából, ami segíteni fog a gyerekeknek és a pénztárcád sem sínyli meg. A Sprint a Lidlbe: A gyerekek imádják, 35 százalékkal olcsóbb mától ez a jégkrém bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Most Hír