Papp László megrendszabályozza a lakossági hozzászólások rendjét a debreceni közgyűlésen
Módosította a debreceni önkormányzat a közgyűléseken történő lakossági hozzászólások és a közmeghallgatások szabályait annak érdekében, hogy hatékonyabbá tegye a testület munkáját. A jelenlegi szabályozás szerint a lakosok egy-egy napirendi ponthoz kapcsolódva szólalhatnak fel, ehhez azonban az ülés kezdete előtt írásban kell jelezniük hozzászólási szándékukat a polgármesternél. Egy közgyűlésen összesen 30 perc áll rendelkezésre az állampolgári […]
- Hirdetés -
