Papp László megrendszabályozza a lakossági hozzászólások rendjét a debreceni közgyűlésen

Módosította a debreceni önkormányzat a közgyűléseken történő lakossági hozzászólások és a közmeghallgatások szabályait annak érdekében, hogy hatékonyabbá tegye a testület munkáját. A jelenlegi szabályozás szerint a lakosok egy-egy napirendi ponthoz kapcsolódva szólalhatnak fel, ehhez azonban az ülés kezdete előtt írásban kell jelezniük hozzászólási szándékukat a polgármesternél. Egy közgyűlésen összesen 30 perc áll rendelkezésre az állampolgári […]

Papp László megrendszabályozza a lakossági hozzászólások rendjét a debreceni közgyűlésen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!