A CATL Debrecen négyes gyártósora mellett mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki egy tárolóból lefejtés közben csütörtökön 10 óra 30 perckor- közölte a vállalat portálunkkal csütörtök délután. A tájékoztatás szerint az incidenst a cég szakemberei a vállalat vészhelyzeti cselekvési terve alapján 5 percen belül elhárították, személyi sérülés nem történt. A szivárgás észlelését követően a helyszínen […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap