Több mint egy éve vannak velünk az árrésstopok, itt az ideje megszabadulni tőlük
Ritkán van ideális pillanat egy, a lakosság számára népszerű, de egyébként a piaci viszonyokat torzító árkorlátozás kivezetésére, az árrésstop esetében mégis elérkezhettünk ehhez. Az infláció alacsony, az élelmiszerárak stabilak, az MNB pedig azt állítja: az intézkedés megszüntetése sem lökné a drágulást a jegybanki cél fölé. Mire várunk még?
- Hirdetés -
