A halál torkából hozták vissza a patikában összeesett Anitát: „Csak annyit tudtam kiabálni: segítség!”
Valóságos horrort élt át egy nő a borsodi Sajóbábonyban, amikor egyetlen rovarcsípés miatt percek alatt az élet és a halál mezsgyéjére került. Anita június 19-én gyanútlanul tartott hazafelé a munkából, amikor megcsípte egy darázs. Mivel súlyos allergiával küzd, azonnal tudta, hogy megkezdődött a halálos futam az idővel.
- Hirdetés -
