A magas hőmérséklet növeli a szívroham kockázatát: a kardiológus szerint a tünetek félrevezetőek lehetnek
A tomboló nyári kánikula és a tartósan magas hőmérséklet nem csupán kellemetlen fülledtséget okoz, hanem elképesztően súlyos, fizikai kihívás elé állítja a teljes emberi szervezetet. Nagy melegben a szívünknek nagyságrendekkel keményebben és gyorsabban kell dolgoznia azért, hogy fenntartsa a normális belső testhőmérsékletet.
- Hirdetés -
