Megalázás, verbális erőszak, fizikai bántalmazás – továbbra is súlyos probléma az iskolákban
Nem árulkodás, hanem felelős jelzés, ha egy gyerek vagy szülő szól az iskolai bántalmazásról – hangsúlyozta Rácz Dominika, a Hintalovon Alapítvány jogásza a Klubrádió Reggeli gyors című műsorában. Szerinte a megalázás, a verbális és fizikai erőszak továbbra is visszatérő probléma a magyar oktatásban, miközben sok érintett azért hallgat, mert attól tart, hogy a panasz után még rosszabb helyzetbe kerül.
- Hirdetés -
