A Futni mentem rendezője, Herendi Gábor megszólalt a bántalmazási ügyekről: vannak rendezők, akik a feszültségből merítenek energiát...

Optimistán tekint a magyar film jövőjére Herendi Gábor. A Valami Amerika-trilógia, a Kincsem, a Futni mentem és a Szenvedélyes nők című hazai sikerfilmek rendezője szerint a jó film alapja az őszinteség, függetlenül attól, hogy vígjátékról vagy komolyabb hangvételű alkotásról van-e szó. Herendi elárulta: csak nyugodt környezetben tud alkotni, nem kell folyamatosan feszült hangulat ahhoz, hogy kihozza a művészekből a lehető legtöbbet forgatás közben.

A Futni mentem rendezője, Herendi Gábor megszólalt a bántalmazási ügyekről: vannak rendezők, akik a feszültségből merítenek energiát...

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!