''A dominók elkezdtek dőlni''
Üdvözli a Nemzeti Kulturális Alap körüli nyomozást a Független Előadó-művészeti Szövetség (FESZ), amely korábban feljelentést tett az ügyben. Nagy Zoltán társelnök a Klubrádió Reggeli gyors című műsorában azt mondta: a kulturális támogatások körül feltárt visszaélések kivizsgálása nagyon fontos, de a kultúrafinanszírozás teljes rendszerének átalakítására is szükség van.
- Hirdetés -
