Nem lenne szép dolog szembemenni a demokratikus népakarattal

- kommentálta Magyar Péter Török Gábor írását, amelyben az elemző megállapította: amire a Tisza-kétharmad most készül, az még az előző másfél évtized alkotmányos barkácsolásai között is feltűnő.

Nem lenne szép dolog szembemenni a demokratikus népakarattal

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!