Életre szóló élményekkel és különleges tapasztalatokkal gazdagodott Tóth Áron Bendegúz, aki a győri Széchenyi István Egyetemről egészen Indonéziáig utazhatott a Pannónia Ösztöndíjprogram keretében
Tóth Áron Bendegúz négy és fél hónapot töltött az indonéz Institut Teknologi Sepuluh Nopember egyetemen a villamosmérnöki mesterképzés alatt.
- Hirdetés -
