5 éves lett a Windows 11 - aminek nem is szabadott volna megjelennie

A hét közepén újabb "kerek" évfordulóhoz érkezett a Windows - egészen pontosan annak legutolsó főverziójának - története. Szerdán volt ugyanis kereken 5 éve annak, hogy a Microsoft bejelentette: elkészült és úgymond leadta gyártásra (RTM) a Windows 11-et.

5 éves lett a Windows 11 - aminek nem is szabadott volna megjelennie

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Fórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!