Japán északkeleti részén is rengett a föld, de nem érte el a fukusimai pusztítás mértékét
Egyelőre nem rendeltek el cunamiriadót és az atomerőművek sem jeleztek problémákat. Ettől függetlenül a helyzet nagyon súlyos, válságstábot állítottak fel.
- Hirdetés -
