Egyelőre nem rendeltek el cunamiriadót és az atomerőművek sem jeleztek problémákat. Ettől függetlenül a helyzet nagyon súlyos, válságstábot állítottak fel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!