Japán északkeleti részén is rengett a föld, de nem érte el a fukusimai pusztítás mértékét

Egyelőre nem rendeltek el cunamiriadót és az atomerőművek sem jeleztek problémákat. Ettől függetlenül a helyzet nagyon súlyos, válságstábot állítottak fel.

Japán északkeleti részén is rengett a föld, de nem érte el a fukusimai pusztítás mértékét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!