GameStop 2.0: a redditezők most a Wendy’s részvényét robbantották be
A Wendy’s részvényei közel 30 százalékot emelkedtek június 24-én, miután a Reddit WallStreetBets közössége ismét mozgósította a befektetőket a bajba jutott gyorsétterem-lánc megmentésére. A forgatókönyv kísértetiesen emlékeztet a 2021-es GameStop-őrületre, amely akkor az egyik legnagyobb short squeeze-et és mémrészvény-robbanást hozta a tőzsdén. A lendület hatására a Wendy’s (WEN) részvényei napközben 8,89 dollár közelében jártak, és […] Megjelent a BitcoinBázis oldalon.
- Hirdetés -
