Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

GameStop 2.0: a redditezők most a Wendy’s részvényét robbantották be

A Wendy’s részvényei közel 30 százalékot emelkedtek június 24-én, miután a Reddit WallStreetBets közössége ismét mozgósította a befektetőket a bajba jutott gyorsétterem-lánc megmentésére. A forgatókönyv kísértetiesen emlékeztet a 2021-es GameStop-őrületre, amely akkor az egyik legnagyobb short squeeze-et és mémrészvény-robbanást hozta a tőzsdén. A lendület hatására a Wendy’s (WEN) részvényei napközben 8,89 dollár közelében jártak, és […] Megjelent a BitcoinBázis oldalon.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu