Veszik a Mol és a Richter részvényeit, a forint óvatosan kezdte a napot

Mérsékelten optimista hangulat a piacokon csütörtök reggel, itthon kisebb emelkedéssel rajtolt a pesti tőzsde.

Veszik a Mol és a Richter részvényeit, a forint óvatosan kezdte a napot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!