Újabb elképesztő sportteljesítménnyel hívta fel magára a figyelmet Ferenczi István. A Vasas erőnléti edzőjeként tevékenykedő korábbi válogatott futballista ezüstérmes lett a világ egyik legkeményebb futóversenyén. Az egykori csatár 217 kilométert tett meg a Himalájában rendezett magashegyi ultraversenyen.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport