„Jó látni, hogy még vannak ilyen emberek” – olyat tett Egerben a fiatal srác, hogy ünnepli a net
Egy megható történetet posztoltak az Egerben láttam, hallottam. Facebook-csoportban egy önzetlen fiatalról.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Egy megható történetet posztoltak az Egerben láttam, hallottam. Facebook-csoportban egy önzetlen fiatalról.
- Hirdetés -