„Jó látni, hogy még vannak ilyen emberek” – olyat tett Egerben a fiatal srác, hogy ünnepli a net

Egy megható történetet posztoltak az Egerben láttam, hallottam. Facebook-csoportban egy önzetlen fiatalról.

„Jó látni, hogy még vannak ilyen emberek” – olyat tett Egerben a fiatal srác, hogy ünnepli a net

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Heol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!