Mi történt az R-GO-ban? Szikora Róbert váratlanul lecserélte a Gidákat
Hatalmas a döbbenet az R-GO rajongói körében. Szikora Róbert hivatalos bejelentés nélkül, szinte egyik pillanatról a másikra lecserélte az együttes gidáit, Tumay Ginát és Florinát. Bár a háttérben azonnal elindultak a pletykák egy hatalmas veszekedésről, az énekes most tiszta vizet öntött a pohárba. Szikora őszintén vallott a kulisszák mögötti egyeztetési problémákról, a „szemtelenül fiatal” új generációról, és arról a peches pillanatról, ami végül Gina állásába került.
- Hirdetés -
