Vitézy Dávid: Az oroszok és a csődeljárás után újraindul a Dunakeszi Járműjavító
Újraindította a MÁV az InterCity-kocsik és hálókocsik fővizsgáztatását a Dunakeszi Járműjavítóban – jelentette be Vitézy Dávid közlekedési miniszter közösségi oldalán. A tárcavezető szerint ez fontos lépés lehet a magyar vasút egyik legsúlyosabb problémájának kezelésében, hiszen a MÁV járműállományának jelentős része jelenleg sem üzemképes.
- Hirdetés -
