Tanács Zoltán: eljött az igazság pillanata a NER propagandistái számára, lehet munkát keresni a piacon
Megszűnőben van a hazugsággyár. És miközben a NER vergődik, mi, közösen elkezdhetjük felépíteni azt az országot, amelyben élni szeretnénk. És most mindenkinek lehetősége van beleszólni ebbe! – írja közösségi oldalán Tanács Zoltán. A tudomámányos és technológiai miniszter szerint a bukott rezsim oligarchái nem nemzeti nagytőkések, hanem strómanok. Helyettük érdemes lesz a jövő építésére koncentrálni, amihez elengedhetetlen a társadalmi egyeztetés.
- Hirdetés -
