Újraindította a MÁV az InterCity-kocsik és hálókocsik fővizsgáztatását a Dunakeszi Járműjavítóban – jelentette be Vitézy Dávid közlekedési miniszter közösségi oldalán. A tárcavezető szerint ez fontos lépés lehet a magyar vasút egyik legsúlyosabb problémájának kezelésében, hiszen a MÁV járműállományának jelentős része jelenleg sem üzemképes.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu