Korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben
„Mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában. A kórház szerint a betegellátás folyamatos és biztonságos.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
„Mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában. A kórház szerint a betegellátás folyamatos és biztonságos.
- Hirdetés -