Korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben

„Mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában. A kórház szerint a betegellátás folyamatos és biztonságos.

Korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!