Súlyos baleset történt Mónosbélnél
Két súlyos és egy könnyű sérültet szállítottak kórházba a Mónosbélben történt balesetből - tájékoztatott az Agria Tv. Úgy tudják, a kocsi vezetője a településen több jármű előzésébe kezdet, miközben az előtte haladó is ki akart sorolni. Az előzésbe kezdett vezető elrántotta a kormányt és az árokba hajtott. Félpályán halad a forgalom.
- Hirdetés -
