Súlyos baleset történt Mónosbélnél

Két súlyos és egy könnyű sérültet szállítottak kórházba a Mónosbélben történt balesetből - tájékoztatott az Agria Tv. Úgy tudják, a kocsi vezetője a településen több jármű előzésébe kezdet, miközben az előtte haladó is ki akart sorolni. Az előzésbe kezdett vezető elrántotta a kormányt és az árokba hajtott. Félpályán halad a forgalom.

Súlyos baleset történt Mónosbélnél

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Egri Ügyek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!