Tényleg nincs az országban elég ember, aki jó fizetésért hajlandó lenne dolgozni a vendégmunkások helyett?
Le kell állítani gyárépítéseket, ha nem jöhetnek vendégmunkások? Nincs annyi magyar, akiket még be lehetne hívni munkába elég jó fizetésekkel? Hol van még tartalék? Érdemes egy kicsit indulatok nélkül megnézni, mit mutatnak a számok.
- Hirdetés -
