Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban Kulcsár Péter 2026. 06. 24., sze - 12:27 Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán – mondta el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-nek. Tóth Anikó hozzátette, a haláleset során idegenkezűség és bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a rendőrség az esetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja. Az MTI úgy tudja, az elhunytat vasárnap óta eltűntként kereste a tatai rendőrkapitányság.
- Hirdetés -
