130-nál elengedett kormánnyal mentünk le a Balatonra az új Fordokkal
Képzeld el, hogy felhajtasz az autópályára a Balaton vagy az Adria felé, kényelmesen elhelyezkedsz, és elengeded a kormányt egészen a lehajtóig. A sci-finek tűnő utazás most egy lépéssel közelebb került a valósághoz: a Ford nálunk is elérhetővé tette a kéz nélküli vezetéstámogató rendszerét. A balatoni csúcsforgalomban, az M7-esen tettük próbára, hogy kiderítsük, eljött-e a pihentető autópályás önvezetés kora.
- Hirdetés -
