Kényszerű lépés a kánikula miatt: megszólalt a Debreceni Vízmű a lehetséges vízhiányról!
Nyomásingadozással és vízhiánnyal járó munkálatokat helyeztek korábban kilátásba, a hőség miatt azonban változtatni kellett a terveken.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Nyomásingadozással és vízhiánnyal járó munkálatokat helyeztek korábban kilátásba, a hőség miatt azonban változtatni kellett a terveken.
- Hirdetés -