Vitézy Dávid: Újra vizsgáztatnak IC- és hálókocsikat a Dunakeszi Járműjavítóban
A közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, és hosszabb időre lesz szükség, hogy teljesen talpra állítsák.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, és hosszabb időre lesz szükség, hogy teljesen talpra állítsák.
- Hirdetés -