A közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, és hosszabb időre lesz szükség, hogy teljesen talpra állítsák.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Itthon
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!