Megdőlhet a nyári áramfogyasztási rekord – A kánikula új csúcsot hozhat Magyarországon
A nyári hőség még nem döntötte meg a tavalyi áramfogyasztási rekordot, de a MAVIR szerint a következő hetekben új csúcs is születhet. Idén eddig június 19-én volt a legnagyobb terhelés a magyar villamosenergia-rendszerben, miközben a korábbi rekordok azt mutatják, hogy egy erősebb kánikulai időszak gyorsan megugraszthatja az országos áramigényt. Újabb nyári áramcsúcs jöhet Magyarországon a Megdőlhet a nyári áramfogyasztási rekord – A kánikula új csúcsot hozhat Magyarországon
- Hirdetés -
