Vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő egykori főigazgatója ellen
Vádat emelt hat emberrel szemben a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség egy állami cég két és fél milliárd forintos kölcsöne kapcsán indult bűnügyben - közölte a vármegyei főügyészség helyettes sajtószóvivője kedden.
- Hirdetés -
