Feltették a koronát a nyárra a férfi röplabdázók
A férfi röplabda-válogatott nyári Európa Liga-menetelése teljesen rendben volt, hát még a záróakkord, amikor a jóval magasabban jegyzett portugálokat győzték le 3-0-ra. A csapatkapitánnyal, Horváth Kristóffal beszéltük át az EL-szezon tapasztalatait.
