Vádat emelt hat emberrel szemben a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség egy állami cég két és fél milliárd forintos kölcsöne kapcsán indult bűnügyben - közölte a vármegyei főügyészség helyettes sajtószóvivője kedden.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Jogászvilág