Vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő egykori főigazgatója ellen

Vádat emelt hat emberrel szemben a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség egy állami cég két és fél milliárd forintos kölcsöne kapcsán indult bűnügyben - közölte a vármegyei főügyészség helyettes sajtószóvivője kedden.

Vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő egykori főigazgatója ellen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Jogászvilág

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!