Lapunknak a Fidesz-kormányok alatt ellenzékinek bélyegzett egyetem tanárai beszéltek arról, mivel szembesítették a tanszékre visszatérő adjunktust. „Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu