Papp László: betelt a pohár! – Büntetőfeljelentést tesz a városvezető a Semcorp ellen – videóval
Debrecen polgármestere a visszatérő határértéken felüli környezetszennyezés miatt a környezetvédelmi hatóságtól azt kéri, hogy széleskörű vizsgálatot folytasson le az ügyben, vizsgálja meg a Semcorp felelősségét.
- Hirdetés -
